Безкоштовна доставка по Києву

при замовленні від 30 000 грн.

Гарантія повернення товара

14 діб

Скидки

оптовим клієнтам

Частіше купують

Частіше купують

Причини вибрати Тепло-Клімат

 • Оперативність. Наші постачальники – це прямі імпортери та дистриб’ютори, тому вам не доводиться чекати, поки товар «пройде через кілька рук», щоб потрапити нарешті до вас на об’єкт.
  Надійність. Ми цінуємо свою репутацію і наших клієнтів, тому працюємо тільки з перевіреними торговими марками та виробниками. Також наш товар має необхідні сертифікати та гарантійні талони.
  Чесність. Нам важливо, щоб нас рекомендували, адже найкраща реклама – це порада друга чи сусіда. Тому ми завжди озвучуємо актуальні терміни постачання, ціну та наявність товару.
  Впевненість. Ми націлені на довгострокову роботу з нашими клієнтами, тому гарантуємо повернення або заміну товару, якщо він не підійшов і не був у використанні.
  Зручність. Для наших клієнтів діють умови безкоштовної доставки товару! Плануючи доставку, ми завжди враховуємо побажання клієнта у часі, щоб уникнути простою робітників на об’єкті, а наші покупці залишилися задоволеними і повернулися до нас ще не раз.

Проблеми, з якими стикаються клієнти інших магазинів

 • Термін поставки. Постачальник зриває обумовлені терміни постачання, внаслідок чого об’єкт простоює разом із робітниками. Замовник втрачає гроші, і ніхто за це не відповідає.
  Якість товару. Під маркою хорошого товару продають дешевий неякісний товар чи підробку, яка ламається через кілька тижнів чи місяців. Постачальник посилається на виробника і навпаки, поки Ви втрачаєте свій час і гроші.
  Ціна.Більша частина товару на ринку опалення та кондиціювання продається за завищеною ціною. А так звані «Знижки» сформовані за принципом +30%, а потім -40%. У результаті ви купуєте товар за звичайною роздрібною ціною.
  Гарантія. Купуючи товар в інтернет-магазинів без офісу та складу, може потім виявитися, що гарантійний талон не правильно заповнений або зовсім відсутній. І в результаті не відомо до кого звертатися з гарантійним випадком і де потім шукати фірму-постачальника.

Відгуки

Новини

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Немає товарів у кошику.